قوانین سایت

: قوانین استفاده از خدمات سامانه پیام کوتاه زرین پنل به شرح زیر است

1 . مدت استفاده از سیستم زرین پنل از زمان ثبت نام در سایت تا زمان فعالیت شرکت ( نامحدود ) می باشد.
2 . استفاده کننده متعهد می گردد در ارسال پیام ها بر اساس ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی ایران از سیستم استفاده نماید .
3 . تمامی مسولیت و خسارت ناشی از محتوای متن پیام های ارسالی به عهده خریدار می باشد .
4 . در صورتيكه به علت بروز مشكلات يا شرايط بحراني اعلام شده از سوي شركت هاي اپراتور تلفن همراه كشور و يا مراجع ذيصلاح قانوني ، فروشنده مجبور به وضع محدوديت‌هايي در زمانبندي انتقال پيامك هاي مربوط به خريدار شود ،‌ خريدار ضمن پذيرش شرايط بروز‌يافته ، موظف به رعايت زمان‌بندي مذكور مي‌باشد .
5 . خريدار موظف به رعايت قوانين دولت الكترونيك از قبيل قوانين امنيتي اينترنت ، قوانين امنيتي سيستم هاي اطلاعاتي كامپيوتر PRS و قوانين محرمانگي اينترنت مي باشد .
6 . خريدار( پلن های نمایندگی ) مي‌بايد پاسخ‌گوي مشتريان خود و پذيراي مسئوليت‌هاي مشتري‌مداري باشد .
7 . مسؤليت آثار سوء ناشي از ارسال پيام‌هاي خريدار براي مشتريان و جبران خسارت در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي ، به عهده خريدار مي‌باشد .
8 . با توجه به اینکه ارسال پیامک و یا اعتبار استفاده کننده از سامانه در هر لحظه محیا باشد همزمان با خرید اعتبار توسط استفاده کننده . شارژ مورد نظر به صورت آنلاین از شرکت مرکز گسترش فناوری اطلاعات (( ارائه دهنده سیستمهای پیام دهی کل کشور )) خریداری می شود به همین دلیل مبلغ خریداری شده اعتبار به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد
9 . مسوولیت حفظ اطلاعات بر روی سامانه به عهده استفاده کننده می باشد و استفاده کننده از سامانه متعهد می گردد از اطلاعات خود پشتیبان گیریهای لازم را به عمل آورد .
10 . استفاده کننده از سامانه متعهد می گردد نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهد . در غیر اینصورت مسوولیت ناشی از ارسال هر پیامک به عهده خریدار و مشخصات ثبت شده در سامانه می باشد .
11 . بدلیل فیلترینگ شدید مخابرات کاربر موظف است قبل از ارسال پیام انبوه یکبار به صورت تست متن مورد نظر را بر روی گوشی همراه خود ارسال نموده و از رسیدن آن به گوشی اطمینان حاصل فرماید . در غیر اینصورت در صورت فیلتر شدن پیام ها این سامانه مسئولیتی بر عهده نمی گیرد .
12 . به دلیل محدودیت در کاربر ، تعداد زیاد کاربرانی که بدون استفاده اقدام به ثبت نام می کنند و در جهت نظم و انضباط مالی و ساختاری سامانه ، کلیه کاربرانی که از آخرین ورود به سامانه ، یک ماه از سامانه استفاده نکرده باشند از سامانه حذف می شوند . بدیهی است عدم استفاده به مدت یک ماه به منظور قبول شرایط حدف از سامانه تلقی می شود .
13 . مشکلات ناشی از عدم مطالعه قوانین سایت بر عهده مشتری بوده و این بخش جهت مطالعه همواره در دسترس عموم است . و کاربران باید خود را ملزم به مطالعه بخش قوانین و اطلاع از بروزرسانی آن کنند .